🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
Ancadrament pentru ferestre si usi din polistiren expandat de inalta densitate (EPS 150) acoperit cu rasina mecanizata.
Model: UA 95×60
Înălțime: 95 mm
Adâncime: 60 mm
Lungime: 2000 mm
65,00 lei
Ancadrament decorativ UA 95×60 – Stil și durabilitate pentru fațade rafinate
Acest ancadrament decorativ, model UA 95×60, este confecționat din polistiren expandat de înaltă densitate (EPS 150) și acoperit cu rășină minerală, oferind o soluție estetică și practică pentru decorarea fațadelor clădirilor. Ideal pentru proiecte arhitecturale moderne și clasice.
Dimensiuni:
Înălțime: 95 mm
Adâncime: 60 mm
Lungime: 2000 mm
Produsul este conceput pentru a rezista la variații de temperatură, radiații UV și umiditate, garantând durabilitate în timp. Ancadramentul poate fi personalizat prin vopsire cu vopsea pe bază de apă după aplicarea unei amorse, oferind libertatea de a adapta aspectul fațadei conform preferințelor.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2000 × 60 × 95 mm |
| Brand | URSMARKET |
| Inaltime | 95 mm |
| Adancime | 60 mm |
| Lungime | 2000 mm |
| Culoare | Maro |
| Material | Polistiren expandat (EPS 150) |
Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.