🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
Ancadrament pentru ferestre si usi din polistiren expandat de inalta densitate (EPS 150) acoperit cu rasina mecanizata.
Model: UA 120×50 A
Înălțime: 120 mm
Adâncime: 50 mm
Lungime: 2000 mm
70,00 lei
Ancadrament decorativ UA 120×50 A – Versatilitate și durabilitate pentru fațade stilizate
Modelul UA 120×50 A este un ancadrament decorativ din polistiren expandat de înaltă densitate (EPS 150) și acoperit cu rășină minerală, proiectat pentru a adăuga eleganță și protecție fațadelor. Acest design versatil se potrivește atât proiectelor moderne, cât și celor tradiționale.
Dimensiuni:
Înălțime: 120 mm
Adâncime: 50 mm
Lungime: 2000 mm
Ancadramentul este rezistent la temperaturi extreme, radiații UV și umiditate, oferind o protecție pe termen lung. Poate fi personalizat prin vopsire cu vopsea pe bază de apă, după aplicarea unui strat de amorsă, asigurând o integrare perfectă în designul fațadei dorite.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2000 × 50 × 120 mm |
| Brand | URSMARKET |
| Inaltime | 120 mm |
| Adancime | 50 mm |
| Lungime | 2000 mm |
| Culoare | Maro |
| Material | Polistiren expandat (EPS 150) |
Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.