🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
Ancadrament pentru ferestre si usi din polistiren expandat de inalta densitate (EPS 150) acoperit cu rasina mecanizata.
Model: UA 115×60
Înălțime: 115 mm
Adâncime: 60 mm
Lungime: 2000 mm
70,00 lei
Ancadrament decorativ UA 115×60 – Design robust și estetic pentru fațade atractive
Modelul UA 115×60 este un ancadrament decorativ din polistiren expandat de înaltă densitate (EPS 150), acoperit cu rășină minerală, ideal pentru a aduce un plus de eleganță și protecție fațadelor clădirilor. Acest model robust este potrivit pentru proiecte care necesită atât rezistență, cât și un aspect estetic deosebit.
Dimensiuni:
Înălțime: 115 mm
Adâncime: 60 mm
Lungime: 2000 mm
Conceput să reziste la variații de temperatură, radiații UV și umezeală, acest ancadrament oferă durabilitate pe termen lung. Poate fi personalizat prin vopsire cu vopsea pe bază de apă, după aplicarea unui strat de amorsă, pentru a completa armonios aspectul fațadei.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2000 × 60 × 115 mm |
| Brand | URSMARKET |
| Inaltime | 115 mm |
| Adancime | 60 mm |
| Lungime | 2000 mm |
| Culoare | Maro |
| Material | Polistiren expandat (EPS 150) |
Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.