🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
Ancadrament pentru ferestre si usi din polistiren expandat de inalta densitate (EPS 150) acoperit cu rasina mecanizata.
Model: UA 100×80
Înălțime: 100 mm
Adâncime: 80 mm
Lungime: 2000 mm
80,00 lei
Ancadrament decorativ UA 100×80 – Soluție versatilă și rezistentă pentru fațade elegante
Ancadrament decorativ din polistiren expandat de înaltă densitate (EPS 150) acoperit cu rășină minerală, model UA 100×80, proiectat pentru a aduce un plus de rafinament și protecție fațadelor. Potrivit atât pentru proiecte moderne, cât și pentru clădiri cu un design clasic.
Dimensiuni:
Înălțime: 100 mm
Adâncime: 80 mm
Lungime: 2000 mm
Acest ancadrament este durabil și rezistent la condiții de mediu dure, precum variații mari de temperatură, raze UV și umiditate. Pentru a obține un aspect personalizat, poate fi vopsit cu vopsea pe bază de apă, aplicând înainte un strat de amorsă, astfel încât să completeze armonios stilul fațadei.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2000 × 80 × 100 mm |
| Brand | URSMARKET |
| Inaltime | 100 mm |
| Adancime | 80 mm |
| Lungime | 2000 mm |
| Culoare | Maro |
| Material | Polistiren expandat (EPS 150) |
Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.