🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
Ancadrament pentru ferestre si usi din polistiren expandat de inalta densitate (EPS 150) acoperit cu rasina mecanizata.
Model: UA 150×40
Înălțime: 150 mm
Adâncime: 40 mm
Lungime: 2000 mm
85,00 lei
Ancadrament decorativ UA 150×40 – Stil minimalist și protecție pentru fațade elegante
Ancadramentul decorativ UA 150×40, realizat din polistiren expandat de înaltă densitate (EPS 150) și acoperit cu rășină minerală, este ideal pentru a adăuga un detaliu subtil și estetic fațadelor. Designul său minimalist îl face potrivit pentru proiecte arhitecturale moderne și rafinate.
Dimensiuni:
Înălțime: 150 mm
Adâncime: 40 mm
Lungime: 2000 mm
Acest ancadrament este conceput să reziste la temperaturi extreme, radiații UV și umiditate, oferind protecție de lungă durată. Se poate personaliza prin vopsire cu vopsea pe bază de apă, aplicând înainte un strat de amorsă, pentru a se adapta perfect stilului dorit al fațadei.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2000 × 40 × 150 mm |
| Brand | URSMARKET |
| Inaltime | 150 mm |
| Adancime | 40 mm |
| Lungime | 2000 mm |
| Culoare | Maro |
| Material | Polistiren expandat (EPS 150) |
Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.