🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
Ancadrament pentru ferestre si usi din polistiren expandat de inalta densitate (EPS 150) acoperit cu rasina mecanizata.
Model: UA 140×80
Înălțime: 140 mm
Adâncime: 80 mm
Lungime: 2000 mm
85,00 lei
Ancadrament decorativ UA 140×80Ancadrament decorativ UA 140×80 – Soluție estetică și rezistentă pentru fațade sofisticate
Ancadramentul decorativ UA 140×80, fabricat din polistiren expandat de înaltă densitate (EPS 150) și acoperit cu rășină minerală, este conceput pentru a adăuga un plus de eleganță și protecție fațadelor. Cu un design impunător, este ideal pentru proiecte arhitecturale care pun accent pe durabilitate și rafinament.
Dimensiuni:
Înălțime: 140 mm
Adâncime: 80 mm
Lungime: 2000 mm
Acest ancadrament oferă rezistență la variații de temperatură, radiații UV și umezeală, asigurând o protecție de lungă durată. Poate fi vopsit cu vopsea pe bază de apă, după aplicarea unei amorse, pentru o integrare armonioasă în designul fațadei dorite.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2000 × 80 × 140 mm |
| Brand | URSMARKET |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 80 mm |
| Lungime | 2000 mm |
| Culoare | Maro |
| Material | Polistiren expandat (EPS 150) |
Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.