🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
Ancadrament pentru ferestre si usi din polistiren expandat de inalta densitate (EPS 150) acoperit cu rasina mecanizata.
Model: UA 140×30
Înălțime: 140 mm
Adâncime: 30 mm
Lungime: 2000 mm
70,00 lei
Ancadrament decorativ UA 140×30 – Subtilitate și durabilitate pentru fațade moderne
Ancadramentul decorativ UA 140×30, confecționat din polistiren expandat de înaltă densitate (EPS 150) și acoperit cu rășină minerală, este conceput pentru a adăuga o notă discretă de eleganță fațadelor, oferind în același timp protecție. Ideal pentru proiecte arhitecturale moderne și minimaliste.
Dimensiuni:
Înălțime: 140 mm
Adâncime: 30 mm
Lungime: 2000 mm
Acest ancadrament rezistă cu succes la condiții de mediu dificile, inclusiv la temperaturi extreme, raze UV și umiditate, asigurând o protecție durabilă. Poate fi vopsit cu vopsea pe bază de apă, după aplicarea unui strat de amorsă, pentru a se integra perfect în stilul dorit al fațadei.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2000 × 30 × 140 mm |
| Brand | URSMARKET |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 30 mm |
| Lungime | 2000 mm |
| Culoare | Maro |
| Material | Polistiren expandat (EPS 150) |
Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.