🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
Ancadrament pentru ferestre si usi din polistiren expandat de inalta densitate (EPS 150) acoperit cu rasina mecanizata.
Model: UA 130×25
Înălțime: 130 mm
Adâncime: 25 mm
Lungime: 2000 mm
65,00 lei
Ancadrament decorativ UA 130×25 – Design minimalist și durabilitate pentru fațade moderne
Ancadramentul decorativ UA 130×25, realizat din polistiren expandat de înaltă densitate (EPS 150) și acoperit cu rășină minerală, este ideal pentru a adăuga un plus de stil și protecție fațadelor. Designul său subțire și elegant îl face potrivit pentru proiecte arhitecturale moderne și discrete.
Dimensiuni:
Înălțime: 130 mm
Adâncime: 25 mm
Lungime: 2000 mm
Acest ancadrament este rezistent la temperaturi extreme, radiații UV și umiditate, asigurând o durabilitate excelentă. Poate fi personalizat prin vopsire cu vopsea pe bază de apă, după aplicarea unui strat de amorsă, oferind flexibilitate în integrarea cu diverse stiluri arhitecturale.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2000 × 25 × 130 mm |
| Brand | URSMARKET |
| Inaltime | 130 mm |
| Adancime | 25 mm |
| Lungime | 2000 mm |
| Culoare | Maro |
| Material | Polistiren expandat (EPS 150) |
Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.