🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
Ancadrament pentru ferestre si usi din polistiren expandat de inalta densitate (EPS 150) acoperit cu rasina mecanizata.
Model: UA 95×40
Înălțime: 95 mm
Adâncime: 40 mm
Lungime: 2000 mm
52,00 lei
Ancadrament decorativ UA 95×40 – Design compact și rezistență pentru decorarea fațadelor
Ancadrament decorativ din polistiren expandat de înaltă densitate (EPS 150) cu strat de rășină minerală, model UA 95×40, ideal pentru a adăuga un plus de stil și protecție fațadelor. Designul său compact și funcțional îl face potrivit pentru proiecte de diverse tipuri, de la moderne la clasice.
Dimensiuni:
Înălțime: 95 mm
Adâncime: 40 mm
Lungime: 2000 mm
Ancadramentul este creat pentru a rezista la condiții meteo variabile, radiații UV și șocuri mecanice. Poate fi personalizat prin vopsire cu vopsea pe bază de apă, după aplicarea unei amorse, oferind astfel o finisare care completează aspectul estetic al clădirii.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2000 × 40 × 95 mm |
| Brand | URSMARKET |
| Inaltime | 95 mm |
| Adancime | 40 mm |
| Lungime | 2000 mm |
| Culoare | Maro |
| Material | Polistiren expandat (EPS 150) |
Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.