🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
Brâu pentru ferestre si usi din polistiren expandat de inalta densitate (EPS 150) acoperit cu rasina mecanizata.
Model: UB 95X100
Înălțime: 95 mm
Adâncime: 100 mm
Lungime: 2000 mm
67,00 lei
Brâu decorativ UB 95×100 – Accent puternic pentru fațade impunătoare
UB 95×100 este un brâu cu adâncime pronunțată și profil vertic`tală a construcției.
Fabricat din EPS 150 și finisat cu rășină minerală, acest model oferă protecție și estetică durabilă.
Dimensiuni:
Înălțime: 95 mm
Adâncime: 100 mm
Lungime: 2000 mm
UB 95×100 poate fi vopsit în orice nuanță dorită, utilizând vopsea lavabilă de exterior aplicată după amorsare.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2000 × 100 × 95 mm |
| Brand | URSMARKET |
| Inaltime | 95 mm |
| Adancime | 100 mm |
| Lungime | 2000 mm |
| Culoare | Maro |
| Material | Polistiren expandat (EPS 150) |
Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.