🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
Brâu pentru ferestre si usi din polistiren expandat de inalta densitate (EPS 150) acoperit cu rasina mecanizata.
Model: UB 140×45
Înălțime: 140 mm
Adâncime: 45 mm
Lungime: 2000 mm
85,00 lei
Brâu decorativ UB 140×45 – Profil robust pentru delimitări clare
Modelul UB 140×45 se remarcă printr-o adâncime ușor mai pronunțată, care oferă o delimitare mai clară și un efect de umbră mai vizibil pe fațadă. Este perfect pentru proiecte care mizează pe jocuri de volum și textură.
Fabricat din polistiren expandat de înaltă densitate (EPS 150) și protejat cu rășină minerală, acest brâu este o opțiune durabilă pentru decorarea fațadelor exterioare.
Dimensiuni:
Înălțime: 140 mm
Adâncime: 45 mm
Lungime: 2000 mm
Se poate personaliza cu vopsea lavabilă de exterior, aplicată peste un strat de amorsă pentru aderență și uniformitate.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2000 × 45 × 140 mm |
| Brand | URSMARKET |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 45 mm |
| Lungime | 2000 mm |
| Culoare | Maro |
| Material | Polistiren expandat (EPS 150) |
Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.