🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
Ancadrament pentru ferestre si usi din polistiren expandat de inalta densitate (EPS 150) acoperit cu rasina mecanizata.
Model: UA 120×70 B
Înălțime: 120 mm
Adâncime: 60 mm
Lungime: 2000 mm
85,00 lei
Ancadrament decorativ UA 120×70 B – Design sofisticat și rezistență pentru fațade elegante
Modelul UA 120×70 B este un ancadrament decorativ din polistiren expandat de înaltă densitate (EPS 150), acoperit cu rășină minerală, ideal pentru decorarea și protejarea fațadelor. Cu un design sofisticat, acest ancadrament adaugă un plus de stil și durabilitate proiectelor arhitecturale.
Dimensiuni:
Înălțime: 120 mm
Adâncime: 70 mm
Lungime: 2000 mm
Ancadramentul este conceput pentru a rezista la temperaturi extreme, radiații UV și umezeală, asigurând o protecție de lungă durată. Se poate personaliza prin vopsire cu vopsea pe bază de apă, după aplicarea unui strat de amorsă, integrându-se armonios în orice stil arhitectural dorit.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2000 × 60 × 120 mm |
| Brand | URSMARKET |
| Inaltime | 120 mm |
| Adancime | 70 mm |
| Lungime | 2000 mm |
| Culoare | Maro |
| Material | Polistiren expandat (EPS 150) |
Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.