🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
Ancadrament pentru ferestre si usi din polistiren expandat de inalta densitate (EPS 150) acoperit cu rasina mecanizata.
Model: UA 110×70
Înălțime: 110 mm
Adâncime: 70 mm
Lungime: 2000 mm
77,00 lei
Ancadrament decorativ UA 110×70 – Soluție durabilă și elegantă pentru fațade deosebite
Ancadramentul decorativ din polistiren expandat de înaltă densitate (EPS 150), model UA 110×70, acoperit cu rășină minerală, este proiectat pentru a adăuga un plus de eleganță și durabilitate fațadelor clădirilor. Potrivit pentru stiluri arhitecturale variate, acest ancadrament oferă o notă distinctivă și rafinată.
Dimensiuni:
Înălțime: 110 mm
Adâncime: 70 mm
Lungime: 2000 mm
Acest produs este rezistent la factori externi precum variațiile de temperatură, radiațiile UV și umiditatea, garantând un aspect impecabil în timp. Poate fi vopsit în culori pe bază de apă după aplicarea unei amorse, oferind posibilitatea de personalizare pentru o armonizare perfectă cu stilul clădirii.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2000 × 70 × 110 mm |
| Brand | URSMARKET |
| Inaltime | 110 mm |
| Adancime | 70 mm |
| Lungime | 2000 mm |
| Culoare | Maro |
| Material | Polistiren expandat (EPS 150) |
Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.