🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
Ancadrament pentru ferestre si usi din polistiren expandat de inalta densitate (EPS 150) acoperit cu rasina mecanizata.
Model: UA 90×60
Înălțime: 90 mm
Adâncime: 60 mm
Lungime: 2000 mm
65,00 lei
Ancadrament decorativ UA 90×60 – Soluție estetică și durabilă pentru fațade
Ancadrament decorativ pentru ferestre și uși, realizat din polistiren expandat de înaltă densitate (EPS 150) și acoperit cu rășină minerală, model UA 90×60. Acesta este proiectat pentru a adăuga un plus de eleganță și rezistență fațadelor, fiind ideal atât pentru stiluri moderne, cât și clasice.
Dimensiuni:
Înălțime: 90 mm
Adâncime: 60 mm
Lungime: 2000 mm
Acest ancadrament este rezistent la temperaturi extreme, radiații UV, umiditate și impacturi accidentale, oferind o durabilitate excelentă. Se poate personaliza prin vopsire cu culori pe bază de apă după aplicarea unui strat de amorsă, adaptându-se astfel perfect stilului dorit.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2000 × 60 × 90 mm |
| Brand | URSMARKET |
| Inaltime | 90 mm |
| Adancime | 60 mm |
| Lungime | 2000 mm |
| Culoare | Maro |
| Material | Polistiren expandat (EPS 150) |
Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.