🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
Ancadrament pentru ferestre si usi din polistiren expandat de inalta densitate (EPS 150) acoperit cu rasina mecanizata.
Model: UA 130×80
Înălțime: 130 mm
Adâncime: 80 mm
Lungime: 2000 mm
85,00 lei
Ancadrament decorativ UA 130×80 – Soluție durabilă și elegantă pentru fațade impunătoare
Ancadramentul decorativ UA 130×80, realizat din polistiren expandat de înaltă densitate (EPS 150) și acoperit cu rășină minerală, este proiectat pentru a adăuga un aspect sofisticat și o protecție de durată fațadelor. Designul său amplu este ideal pentru proiecte arhitecturale care pun accent pe stil și rezistență.
Dimensiuni:
Înălțime: 130 mm
Adâncime: 80 mm
Lungime: 2000 mm
Acest ancadrament este creat pentru a face față condițiilor de mediu extreme, precum temperaturi ridicate, radiații UV și umiditate, asigurând o durabilitate sporită. Poate fi personalizat prin vopsire cu vopsea pe bază de apă, aplicând înainte un strat de amorsă, pentru a se potrivi perfect în orice design de fațadă.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2000 × 80 × 130 mm |
| Brand | URSMARKET |
| Inaltime | 130 mm |
| Adancime | 80 mm |
| Lungime | 2000 mm |
| Culoare | Maro |
| Material | Polistiren expandat (EPS 150) |
Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.