🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
Semicoloana acoperita cu rasina mecanizata, exterior 360mm, interior 250mm, lungime 2000mm perfecta pentru a imbraca stalpii dumneavoastra. De mentionat ca este nevoie de 2 semicoloane pentru a decora un stalp.
Rezistenta la temperaturi extreme, raze UV, umezeala, socuri si lovituri. Se poate vopsi cu vopsea pe baza de apa dupa aplicarea amorsei.
Dimensiuni: exterior 360mm, interior 250mm, lungime 2000mm.
Semicoloana este destinata decorarii stalpilor rotunzi oferindu-le un design modern, calduros si admirabil.
360,00 lei
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2000 mm |
| Brand | URSMARKET |
| Inaltime | 360 mm |
| Adancime | 250 mm |
| Lungime | 2000 mm |
| Culoare | Maro |
| Material | Polistiren expandat (EPS 150) |