🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
Brau din polistiren extrudat (XPS) pentru ferestre si usi.
Dimensiuni: lungime 1200mm, 105mm inaltime, 35mm inaltime.
Ancadramentul este destinat decorarii fatadelor oferind cladirilor un design modern, calduros si admirabil. Se poate vopsi cu vopsea pe baza de apa dupa aplicarea amorsei.
18,00 lei
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1200 × 35 × 105 mm |
| Brand | URSMARKET |
| Inaltime | 105 mm |
| Adancime | 35 mm |
| Lungime | 1200 mm |
| Culoare | Turcoaz |
| Material | Polistiren extrudat (XPS) |