🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
Brâu pentru ferestre si usi din polistiren expandat de inalta densitate (EPS 150) acoperit cu rasina mecanizata.
Model: UB 50X50 A
Înălțime: 50 mm
Adâncime: 50 A mm
Lungime: 2000 mm
50,00 lei
Brâu decorativ UB 50×50 A – Soluție minimalistă pentru delimitări elegante
UB 50×50 A oferă un design curat, cu dimensiuni compacte, perfect pentru fațade care urmăresc o expresie simplă, dar bine definită. Se potrivește excelent în proiecte moderne sau renovări în care se dorește păstrarea proporțiilor discrete.
Fabricat din polistiren expandat EPS 150 și finisat cu rășină minerală, acest model este ușor, durabil și ușor de instalat.
Dimensiuni:
Înălțime: 50 mm
Adâncime: 50 mm
Lungime: 2000 mm
UB 50×50 A se finisează rapid cu vopsea lavabilă de exterior, aplicată pe o suprafață pregătită cu amorsă.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2000 × 50 × 50 mm |
| Brand | URSMARKET |
| Inaltime | 50 mm |
| Adancime | 50 mm |
| Lungime | 2000 mm |
| Culoare | Maro |
| Material | Polistiren expandat (EPS 150) |
Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.