🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
Brâu pentru ferestre si usi din polistiren expandat de inalta densitate (EPS 150) acoperit cu rasina mecanizata.
Model: UB 90×40
Înălțime: 90 mm
Adâncime: 40 mm
Lungime: 2000 mm
60,00 lei
Brâu decorativ UB 90×40 – Profil echilibrat pentru fațade elegante
UB 90×40 este un brâu decorativ cu dimensiuni proporționate, ideal pentru decorarea fațadelor care necesită o separare vizuală clară între registre arhitecturale. Se potrivește perfect în proiecte clasice sau moderne, datorită designului său simplu și eficient.
Realizat din EPS 150 și finisat cu un strat de rășină minerală, acest brâu este durabil, ușor de montat și rezistent la intemperii.
Dimensiuni:
Înălțime: 90 mm
Adâncime: 40 mm
Lungime: 2000 mm
UB 90×40 se poate finisa cu vopsea lavabilă de exterior, aplicată peste strat de amorsă pentru un rezultat estetic de durată.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2000 × 40 × 90 mm |
| Brand | URSMARKET |
| Inaltime | 90 mm |
| Adancime | 40 mm |
| Lungime | 2000 mm |
| Culoare | Maro |
| Material | Polistiren expandat (EPS 150) |
Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.