🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
Brâu pentru ferestre si usi din polistiren expandat de inalta densitate (EPS 150) acoperit cu rasina mecanizata.
Model: UB 80×30
Înălțime: 80 mm
Adâncime: 30 mm
Lungime: 2000 mm
55,00 lei
Brâu decorativ UB 80×30 – Accesoriu decorativ pentru un plus de profunzime vizuală
UB 80×30 este un brâu cu design liniar, conceput pentru a oferi o delimitare fină între diferitele registre arhitecturale ale unei fațade. Este alegerea perfectă pentru clădiri elegante și proiecte care mizează pe claritate vizuală.
Fabricat din polistiren expandat EPS 150 și tratat cu un strat protector de rășină minerală, oferă durabilitate și finisaj estetic de calitate.
Dimensiuni:
Înălțime: 80 mm
Adâncime: 30 mm
Lungime: 2000 mm
UB 80×30 se poate vopsi cu ușurință cu vopsea lavabilă de exterior, aplicată peste un strat de amorsă pentru rezultate durabile.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2000 × 30 × 80 mm |
| Brand | URSMARKET |
| Inaltime | 80 mm |
| Adancime | 30 mm |
| Lungime | 2000 mm |
| Culoare | Maro |
| Material | Polistiren expandat (EPS 150) |
Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.