🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
🎯 Design personalizat pentru casa ta!
Descopera cum poti transforma locuinta ta cu un design personalizat.!
Brâu pentru ferestre si usi din polistiren expandat de inalta densitate (EPS 150) acoperit cu rasina mecanizata.
Model: UB 200×30
Înălțime: 200 mm
Adâncime: 30 mm
Lungime: 2000 mm
85,00 lei
Brâu decorativ UB 200×30 – Profil subțire cu înălțime impunătoare
UB 200×30 este un model aparte prin contrastul dintre înălțimea mare și adâncimea redusă, oferind o linie decorativă elegantă, fără a încărca vizual fațada. Este ideal pentru proiecte cu un limbaj arhitectural simplu, dar care doresc un accent orizontal vizibil.
Realizat din polistiren expandat EPS 150 și protejat cu rășină minerală, acest brâu este o soluție practică și estetică pentru exterior.
Dimensiuni:
Înălțime: 200 mm
Adâncime: 30 mm
Lungime: 2000 mm
UB 200×30 poate fi vopsit în orice nuanță dorită cu vopsea lavabilă de exterior, aplicată peste strat de amorsă.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2000 × 30 × 200 mm |
| Brand | URSMARKET |
| Inaltime | 200 mm |
| Adancime | 30 mm |
| Lungime | 2000 mm |
| Culoare | Maro |
| Material | Polistiren expandat (EPS 150) |
Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.